Spánok nevykompenzujete. Nehľadajte spôsoby ako spať čo najmenej a zdravo fungovať. Nedostatočný spánok negatívne ovplyvňuje mozgové funkcie, merateľne spomaľuje vašu produktivitu a okrem iného vám zvýrazňuje kruhy pod očami.

Prečo by vám nikdy nemala chýbať škraboška na spanie?

Maska na oči vám pomôže dosiahnúť zdravý a hlboký spánok. Táto užitočná pomôcka pomáha aj ľudom, ktorí trpia nespavosťou. Upravuje spánkové prostredie – spánková hygiena dostáva nový rozmer. Vytvára vám dokonalé podmienky na spánok.

Táto jednoduchá pomôcka instantne zlepšuje spánok.

Pohodlne zakryje oči a vytvorí 100% tmu, ktorá okamžite zachraňuje vašu tvorbu melatonínu. Melatonín je „spánkový hormón“ ( pretože jeho vyššie hladiny vám pomáhajú zaspať), ktorého tvorba závisí od tmy počas spánku. Naše telo si ho za ideálnych podmienok vytvára prirodzene. Produkuje sa v epifýze v mozgu, ale nájdeme ho aj v iných oblastiach tela ako napríklad: oči, kostná dreň alebo črevá. Akékoľvek úlomky svetla, ktoré na vás pôsobia počas spánku znižujú alebo zastavujú tvorbu melatonínu a vy sa v noci budíte, nedokážete dostatočne dlho udržať hladinu hlbokého spánku a ráno ste unavení a vyčerpaní. Melatonín je tiež silný antioxidant, ktorý má celý rad ďalších výhod.

Mäkkučká a príjemná.

Naša maska na oči na spanie pomáha podráždeným očiam oddýchnuť a zregenerovať sa. To znamená, že kruhy pod očami, opuchy alebo vrásky sa výrazne redukujú.

 

Výrazne pomáha redukovať kruhy pod očami.

Kruhy pod očami sú sprievodným javom unavených očí. Ak vaše oči nonstop pracujú je to na nich aj vidieť. Nikdy nedosiahnete taký oddych pre oči ako keď použijete masku na spanie z morušového hodvábu. Vďaka tomu škraboška na spanie = odstránenie kruhov pod očami, oddýchnuté oči a dobrý zrak.

 

Naša maska na spanie je vyrobená zo 100% morušového hodvábu – 22 momme.

Neotláča sa a to znamená, že vám pomáha nahradiť krém proti vráskam. Poznáte ten pocit, keď sa ráno zobudíte a na tvári mate otlačené rôzne otlačky ? Presne toto stlačenie pokožky počas noci narúša jej elasticitu a spôsobuje vznik hlbokých vrások. Chráňte sa použitím našej masky na spanie z morušového hodvábu, ktorá svojím hladkým povrchom chráni okolie oči pred otlačením. Hodvábna maska na spanie pomáha ľuďom, ktorých trápia citlivé a suché oči. Naša maska na oči na spanie z morušového hodvábu vytvára prirodzenú antibakteriálnu bariéru, ktorá chráni vaše oči. Navyše prirodzené hydratačné vlastnosti hodvábu pomáhajú chrániť oči pred nadmerným vysúšaním.

 

 

Prečítajte si: Viete čo nosíte? Aj toxické látky v oblečení môžu ohroziť Vaše zdravie

Maska na spanie z morušového hodvábu pomáha uvoľniť sa a zbaviť sa stresu.

Snažili ste sa oddýchnuť, uvoľniť sa no nešlo vám to podľa predstáv ? Rušivých elementov v okolí je mnoho, a práve tu zohráva škraboška na spanie významnú úlohu. Pomôže vám vypočuť si vašu obľúbenú meditáciu či hypnózu bez zbytočného rušenia.

Hodvábna maska na spanie je výborný terapeutický prostriedok.

Ak trpíte migrénami, bolesťami hlavy, bolesťou dutín, skúste si priložiť na tvár masku na spanie z morušového hodvábu. Ak ju necháte na par minút v chlade, bude vás príjemne chladiť a zredukuje aj opuchy pod očami.

 

Ideálna voľba na cestovanie.

Spaciu masku môžete ju použiť kedykoľvek počas dňa, pomôže vám uvoľniť sa na cestách a nevnímať ostatných spolucestujúcich. Navyše vaše oči chráni pred klimatizovanými priestormi.

 

Zlepšuje kvalitu spánku

Maska na spanie z morušového hodvábu pomáha zlepšovať kvalitu spánku a čo je najlepšie bez akýchkoľvek vedľajších účinkoch, ktoré sú pri liekoch bežne. Tma vplýva na tvorbu melatonínu podobne ako keď si ho dáte v tabletke (ak ho predsa chcete používať, siahnite po melatoníne v spreji. Melatonín v kapsule rýchlo metabolituje v pečeni a vy reálne získate len 15% účinku). Z dlhodobého hľadiska je maska na oči na spanie to najlepšie čo môžete použiť na zlý spánok.    

 

         Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 5% na celý nákup


*kliknutím tlačidla "Prihlásiť sa" súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

0